برای دانلود حتما فیلترشکن خود را خاموش کنید - تمام فیلم ها و سریال ها بدون سانسور و بدون دستکاری میباشند.

رز مووی – دانلود فیلم و سریال

دانلود سریال Band of Brothers

دانلود سریال Band of Brothers
وضعیت پخش : به اتمام رسیده
میزان رأی : 336,204
امتیاز imdb : 9.5 / 10

این مینی سریال درمورد گروهانی از نیروهای چترباز امریکایی را از دوران آموزش در امریکا و انگلیس تا پایان جنگ‌ جهانی دوم در آلمان تعقیب می‌کند. ماجرا کاملا بر اساس واقعیت است و به نحوی که در انتهای هر قسمت کهنه سربازهایی که در سریال دوران جوانی آنها را می‌بینیم، هر کدام چند جمله‌ای مرتبط با مضمون سریال توضیح می‌دهند.

دانلود سریال Poldark

دانلود سریال Poldark
وضعیت پخش : پایان فصل پنجم
میزان رأی : 22,592
امتیاز imdb : 8.3 / 10

داستان این سریال درمورد راس پولدارک است که در سال 1783 از جنگ استقلال آمریکا به خانه بر میگردد. خانه‌ای که در بحران و رکود فرورفته است. راس پولدارک پس از بازگشت با شرایط ناامید کننده‌ای روبرو میشود که در غیاب او پدرش فوت کرده، خانه و معادنش ویران شده و نامزدش که از دوران کودکی او را دوست داشته با پسر عمویش نامزد کرده است. راس تصمیم میگیرد کارهای جدیدی را آغاز کند که با دشمنانی جدید و هم‌چنین یک عشق جدید روبرو میشود اما ...

دانلود سریال The Crown

دانلود سریال The Crown
وضعیت پخش : در حال پخش
میزان رأی : 94,336
امتیاز imdb : 8.7 / 10

داستان این سریال زندگی و سرگذشت ملکه الیزابت دوم انگلستان را روایت می کند.الیزابت الکساندرا مری که الیزابت دوم لقب گرفته است در تاریخ ۲۱ آوریل ۱۹۲۶ متولد شد. او از سن ۲۵ سالگی درست پس از مرگ پدرش، پادشاه جرج ششم، در سال ۱۹۵۲ به مقام ملکه سلطنتی و رئیس اتحادیه کشورهای همسود رسید.جرج ششم به دلیل درگیری با بیماری سرطان وضعیت جسمانی مناسبی نداشت و بیماری او از سال ۱۹۴۸ وخیم تر شده بود. سرانجام او در تاریخ ۶ فوریه ۱۹۵۲ از دنیا رفت و به این علت که جرج ششم فرزند پسری نداشت مطابق با قوانین وراثتی که در آن زمان بر کشور حاکم بود، تاج و تخت سلطنت به دختر ارشد وی یعنی الیزابت دوم سپرده شد. ۱۶ ماه پس از مرگ پدر مراسم تاج گذاری ملکه الیزابت دوم برگزار شد و به صورت رسمی سلطنت به او واگذار شد…

دانلود سریال Spartacus

دانلود سریال Spartacus
وضعیت پخش : به اتمام رسیده
میزان رأی : 209,704
امتیاز imdb : 8.5 / 10

لینک های دانلود این سریال حذف شدند .!

دانلود سریال Chernobyl

دانلود سریال Chernobyl
وضعیت پخش : پایان فصل اول
میزان رأی : 388,164
امتیاز imdb : 9.5 / 10

در آوریل ۱۹۸۶، انفجاری عظیم در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل در شمال اوکراین رخ داد. این مجموعه داستان مردان و زنان را دنبال می‌کند که سعی در مهار این فاجعه دارند، همچنین آن‌هایی که زندگی خود را فدا می‌کنند و از حادثه بعدی و بدتر از آن جلوگیری می‌کنند.

دانلود سریال Vikings

دانلود سریال Vikings
وضعیت پخش : در حال پخش
میزان رأی : 359,162
امتیاز imdb : 8.6 / 10

راگنار لودبروک ، قهرمان باستانی اسکاندیناوی هم اکنون زندگیش تبدیل به سریال شده ! سریال داستان تبدیل شدن رگنار از یک کشاورز به پادشاه کل وایکینگ هارو روایت میکنه ک یکی از بهترین سریال های تاریخ به شمار میره.